מרכז שירות חוצה ישראל – ראש העין

שאלות ותשובות

   

שאלות ותשובות

כבעלים של רכב מסוג פיג'ו או סיטרואן תוכלו ליהנות מהשירות המקצועי והאמין ביותר,מאנשי המקצוע הטובים ביותר ומהטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

מעטפת השירות האיכותית העומדת לרשותכם במרכז השירות מעניקה לכם עבודה מקצועית הנעשית בהתאם להוראות ולתקני יצרן בחלפים מקוריים ואיכותיים אשר יבטיחו את תקינות רכבכם ואת ביטחונכם בזמן הנהיגה וזאת ,על מנת להבטיח לכם הנאה מרובה מרכבכם ולשמור על ערכו לאורך שנים .מאוד חשוב לקיים במועדם את שיגרת הטיפולים כמפורט בספר הרכב. 

טיפול ותיקון בחלפי יצרן מקוריים מבטיח את בטיחות ותקינות רכבכם לאורך שנים ואף מעניק לכם אחריות של שנה על החלפים והתיקון.

חלפי יצרן מקוריים תוכננו והותאמו במיוחד עבור דגם רכבכם, רק חלפים אלו מבטיחים שתכונותיו והתנהגותו של הרכב ישמרו לאורך זמן כפי שתוכנן ונבדק על ידי היצרן.

גם, ובמיוחד במקרה של תאונה המצריכה תיקוני מרכב ופחחות מומלץ מאוד לבצע את התיקון במוסך רשת מורשה , בשימוש חלפים מקוריים, הן בתיקון המרכב והן בתיקון החלקים המכאנים שנפגעו , זאת על מנת שהתיקון יעשה בהתאם לתקני יצרן המבטיחים את בטיחותו של הרכב עם חזרתו לכבישים.

שמעתם פעם את המשפט "הזול הוא היקר"?

רכב מלוכלך יכול להוות מפגע בטיחותי. אבקלכלוך על הפנסים עלול לפגוע בפיזור האור הראשי וחלונות מלוכלכים פוגעים בשדה הראיה.

להלן כמה טיפים :

  • נהיגה נכונה! יש להימנע מהאצה מיותרת. לעיתים ,אם נחשוב קצת קדימה ונראה את הנולד נוכל לחסוך והרבה.... לדוגמא אתם בנסיעה ורואים שהרמזור שבתווך הראיה שלכם אדום אז... למה להמשיך להאיץ? אפשר פשוט להאט את הרכב ע"י עזיבה חלקית או מלאה לפי הצורך ,לעיתים עד שתגיעו לרמזור הוא יהפוך לירוק ואם לא גם טוב .אם תנהגו כך לאורך זמן תחסכו פעמיים .גם מהאצה מיותרת (=דלק) וגם בבלאי חלקי הבלמים שנשחקים לפי כמות השימוש (=רפידות צלחות).
  • אי ביצוע טיפול במרכז שירות מורשה בזמן ,מסננים סתומים עלולים להגביר את תצרוכת הדלק ואף לגרום לנזקים ,הצטברות לכלוךפיח במנוע גם היא עלולה להשפיע ולכן מומלץ מידי פעם לבקש במוסך טיפול (אינפוזיה) מיוחד לניקוי פיח מהמנוע.

אחת לשבועיים לפתוח את מכסה המנוע ,לבדוק את מפלס השמן ,נוזל הקירור,שמן ההגה,נוזל הבלמים ובכלל להביט על המנוע ולראות שאין משהו שנראה רטוב מידי או משוחרר מידי.

לכאורה החלפת נורות ברכב הנה פעולה פשוטה ,לעיתים הגישה להחלפת המנורה צפופה וקשה למי שאינו מכיר, נורה שלא הורכבה במקומה כראוי תגרום לפיזור אור לקוי וסנוור נהגים אחרים.

לכן , במרכז שירות חוצה ישראל נחליף לכם את הנורות ללא חיוב עבור העבודה.

הטיפול במצבר חשוב כדי לשמור על אורך חיים מרבי ועל פעולתו התקינה. יש לבדוק מידי פעם את גובה המים במצבר ואם חסר יש להוסיף מים מזוקקים עד שיכסו מעט את הלוחות שבתוך המצבר.

חשוב וכדאי להפעיל את המזגן (גם בחורף) לפחות אחת לשבוע למשך לפחות 10 דקות. זאת כדי שהשמן המעורב בגז ישמן את חלקי המערכת והמדחס כדי שלא יתייבש מחוסר שימוש.

מומלץ להגיע לפני הקיץ לביצוע טיפול מונע- שטיפת המעבה מלכלוך ואו בוץ שנדבק עם הזמן ועלול להפריע לזרימת אוויר חופשית – דבר שיגרום לירידה באיכות הקירור ואף עשוי לגרום להתחממות יתר של המנוע.

 

במערכת קירור המנוע יש להקפיד שיהיה נוזל קירור ולא מים בלבד. נוזל הקירור היעודי מכיל בתוכו חומרים משמנים,מעכבי חמצון וקורזיה. נוזל הקירור שומר על חלקי האלומיניום במנוע.